

1 099 ₴
Дисплей для планшета Assistant AP-108— це запчастина, без якої пристрій не зможе допомогти Вам виконувати щоденні завдання: подивитися відео в інтернеті, уточнити в колеги інформацію в месенджері або дізнатися новини. Не забувайте, щоб встановити тачскрин Assistant AP-108 потрібні професійні навички та знання, тому звертайтеся в сервісні центри та професійні майстерні з ремонту. Якщо у Вас ще є питання, то зв'яжіть із нами будь-яким зручним способом: телефоном, поштою, Viber або telegram.
Перед відправленням весь товар перевіряється на наявність у деталей механічних пошкоджень, наявність транспортувальних плівок і відповідність стандартної комплектації. Якщо це стосується мобільного телефона: здатність заряджатися від мережі, працездатність ЗЗП та АКБ.
ДЛЯ ОПТОВИХ АБО ПОСТЕЯНИХ ПОКУПАТИВ — ЦЕНИ ГОВАРІЮЄТЬСЯ! СКИДКИ!
1. Доставка та повернення товару виробляється кур'єрською службою Нова Пошта.
2. Відсилання Justin, Укріплостей, самовозом або іншим способом за узгодженням сторін.
2. Якщо Ви не хочете звертатися в сервісний центр, то ознайомтеся зі способами перевірки запчастин. Іспрямність запчастин перевіряється виключно навісним монтажем, що дає змогу не порушувати умов гарантії (збереження транспортувальної плівки, пломб, друку постачальників тощо).
1. Згідно з законом України «Про захист прав споживачів», ви маєте право повернути товар або обміняти товар упродовж 14 днів із моменту відправлення (вартість послуг перевізника не компенсується).
2. Доставку повернень оплачує покупець.
3. Гарантія означає:
- відсутні фізичні пошкодження
- запчастина не встановлювалася й не паялася
- шлейфи не мають надломів, розрізів і розривів
- збереження комплектації й оригінального паковання
- транспортувальні плівки не знімалися й не переклеювалися
Завдяки за розуміння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Assistant |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Довжина | 143 мм |
| Кількість контактів | 51 |
| Призначення | Для планшета |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Товщина | 4.1 мм |
| Товщина матриці | Normal |
| Ширина | 227.93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від виробника |
| Наявність | в наявності |
| Технічний стан | справне |