-2%

479 ₴
469 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 6 дюйм |
| Маркування шлейфу | GH97-22145A |
| Матеріал | Скло |
| Оригінал | Ні |
| Репліка | Так |
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дисплей |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 159.2 мм |
| Ширина | 75.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від виробника |
| Наявність | в наявності |
| Сумісність | Samsung |
| Технічний стан | справне |
| Моделі телефона | Samsung J810 Galaxy J8 2018 |