

2 259 ₴
Показати оптові ціни
Дисплей для планшета Huawei MediaPad M3 Lite 10 (BAH-L09) 9.6" чорний — це запчастину, без якої пристрій не зможе допомогти Вам виконувати щоденні завдання: подивитися відео в інтернеті, уточнити у колеги інформацію в месенджері або дізнатися новини. Не забувайте, щоб встановити тачскрін Huawei MediaPad M3 Lite 10 (BAH-L09) 9.6" чорний потрібні професійні навички і знання, тому звертайтеся в сервісні центри та професійні майстерні по ремонту. Якщо у Вас ще є питання, то зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: по телефону, поштою, viber або telegram.
Перед відправленням весь товар перевіряється на наявність у деталей механічних пошкоджень, наявність транспортувальних плівок і відповідність стандартній комплектації. Якщо це стосується мобільного телефону: здатність заряджатися від мережі, працездатність СЗУ і АКБ.
ДЛЯ ОПТОВИХ АБО ПОСТІЙНИХ ПОКУПЦІВ - ЦІНИ ОБГОВОРЮЮТЬСЯ! ЗНИЖКИ!
1. Доставка та повернення товару здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта.
2. Відправка Justin, Укрпоштою, самовивозом або іншим способом за погодженням сторін.
2. Якщо Ви не хочете звертатися в сервісний центр, то ознайомтеся зі способами перевірки запчастин. Справність запчастини перевіряється виключно навісним монтажем, що дозволяє не порушувати умов гарантії збереження транспортувальної плівки, пломб, печаток постачальників тощо).
1. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви маєте право повернути товар або обміняти товар протягом 14 днів з моменту відправлення (вартість послуг перевізника не компенсується).
2. Доставку повернень оплачує покупець.
3. Гарантія означає, що:
- відсутні фізичні пошкодження
- запчастина не встановлювалася і не паялась
- шлейфи не мають надломів, розрізів і розривів
- збереження комплектації і оригінальної упаковки
- транспортувальні плівки не знімалися і не переклеивались
Дякую за розуміння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 9.6 дюйм |
| Довжина | 241.3 мм |
| Кількість контактів | 30 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 171.5 мм |
| Призначення | Для планшета |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Товщина | 7.1 мм |
| Товщина матриці | Normal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний стан | справне |
| Наявність | в наявності |
| Гарантія | гарантія від виробника |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Дисплей |