

1 239 ₴
Показати оптові ціниЗ досвіду користувачів, екран — сама не захищена запчастину останніх моделей гаджетів.
Вони сприйнятливі до механічних пошкоджень, наприклад — потрапляння вологи або падіння з висоти.
Педантичність користувача і навіть захищений чохол, захисне скло не дасть гарантії, що з пристроєм нічого не трапитися в моменті використання. Якщо немає можливості придбати новий планшет, в такому випадку слід здати техніку на діагностику і подальший ремонт, для чого будуть потрібні відповідні комплектуючі.
Дисплей для Huawei MatePad 10.4 BAH3-W09 | BAH3-AL00 випущений за особливою технологією для заміни подряпаного дисплейного модуля вашого планшета. Діагональ дисплея — 10", при виробництві були дотримані всі особливості планшета і використані якісні компоненти та комплектуючі. Дисплей повністю сумісний по всіх параметрах з вашим планшетом за формою і розташуванням функціональних отворів під кнопки включення, гучності і камери.
Для естетичного зовнішньої презентабельності після ремонту планшета краще підібрати колір запчастини вказаний на коробці. Якщо при порівнянні задня частини старої запчастини вашого гаджета з новою знайшлися відмінності, то необхідно підібрати відмінну ревізію. Необхідно враховувати комплектність, запропонована запчастина — екран з сенсором чорного кольору.
Основні переваги дисплея для Huawei MatePad 10.4 BAH3-W09 | BAH3-AL00
Экран для планшета Huawei MatePad 10.4 BAH3-W09 | BAH3-AL00 сопутствующие товары и другие запчасти для гаджетов по доступным ценам вы сможете найти в интернет-магазине Starmobile Parts. Также у нас приобретайте за невысокую цену приобрести экран, но и сделать заказ на установку мастерами с большой квалификацией.
Доставка приобретенных товаров можно осуществить популярными перевозчиками по всей Украине. В Запорожье вы можете забрать дисплей для планшета Huawei MatePad 10.4 BAH3-W09 | BAH3-AL00 при личной встрече, в точке самовывоза.
* Внешний вид товара и комплектация могут отличаться от картинки на сайте и зависит от поставки товара. Магазин не несет ответственности за изменения, внесенные производителем.
Перед отправлением весь товар проверяется на наличие у деталей механических повреждений, наличие транспортировочных пленок и соответствие стандартной комплектации. Если это касается мобильного телефона: способность заряжаться от сети, работоспособность СЗУ и АКБ.
ДЛЯ ОПТОВЫХ ИЛИ ПОСТОЯННЫХ ПОКУПАТЕЛЕЙ - ЦЕНЫ ОГОВАРИВАЮТСЯ! СКИДКИ!
1. Доставка и возврат товара производится курьерской службой Новая Почта.
2. Відправка Justin, Укрпоштою, самовивозом або іншим способом за погодженням сторін.
1. Під час одержання посилки на відділенні Ви повинні в присутності представника компанії оглянути товар і впевнитися в його цілісності. Якщо виявлені фізичні ушкодження, такі як сколи, подряпини або тріщини на склі, розриви шлейфів, розломи або відсутність конекторів, то потрібно скласти акт огляду і написати претензію службі доставки. Якщо документи не оформлені, то відповідальність за комплектацію і фізичний стан товару несе покупець.
2. Если Вы не хотите обращаться в сервисный центр, то ознакомьтесь со способами проверки запчастей. Исправность запчасти проверяется исключительно навесным монтажом, что позволяет не нарушать условий гарантии (сохранение транспортировочной плёнки, пломб, печатей поставщиков и т.п.).
1. Согласно Закону Украины «О защите прав потребителей» у Вас есть право вернуть товар или обменять товар в течении 14 дней с момента отправки (стоимость услуг перевозчика не компенсируется).
2. Доставку возвратов оплачивает покупатель.
3. Гарантия означает, что:
- отсутствуют физические повреждения
- запчасть не устанавливалась и не паялась
- шлейфы не имеют надломов, разрезов и разрывов
- сохранение комплектации и оригинальной упаковки
- транспортировочные пленки не снимались и не переклеивались
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Діагональ екрану | 10.4 дюйм |
| Кількість контактів | 30 |
| Тип | Дисплей |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Чорний |
| Сенсорний екран | Так |
| Репліка | Так |
| Дозвіл екрану | 1920×1200 |
| Тип покриття екрана | Глянсовий |
| Товщина матриці | Normal |
| Товщина | 7.4 мм |
| Призначення | Для планшета |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний стан | справне |
| Наявність | в наявності |
| Гарантія | гарантія від виробника |