

449 ₴
Дисплей для планшета Prestigio PMT3037 чорний — це запчастину, без якої пристрій не зможе допомогти Вам виконувати щоденні завдання: подивитися відео в інтернеті, уточнити у колеги інформацію в месенджері або дізнатися новини. Не забувайте, щоб встановити дисплей Prestigio PMT3037 чорний потрібні професійні навички і знання, тому звертайтеся в сервісні центри та професійні майстерні по ремонту. Якщо у Вас ще є питання, то зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: по телефону, поштою, viber або telegram.
Перед відправленням весь товар перевіряється на наявність у деталей механічних пошкоджень, наявність транспортувальних плівок і відповідність стандартній комплектації. Якщо це стосується мобільного телефону: здатність заряджатися від мережі, працездатність СЗУ і АКБ.
ДЛЯ ОПТОВИХ АБО ПОСТІЙНИХ ПОКУПЦІВ - ЦІНИ ОБГОВОРЮЮТЬСЯ! ЗНИЖКИ!
1. Доставка та повернення товару здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта.
2. Відправка Justin, Укрпоштою, самовивозом або іншим способом за погодженням сторін.
1. Во время получения посылки на отделении Вы должны в присутствии представителя компании осмотреть товар и удостовериться в его целостности. Если обнаружены физические повреждения, такие как сколы, царапины или трещины на стекле, разрывы шлейфов, разломы или отсутствие коннекторов, то нужно составить акт осмотра и написать претензию службе доставки. Если документы не оформлены, то ответственность за комплектацию и физическое состояние товара несёт покупатель.
2. Якщо Ви не хочете звертатися в сервісний центр, то ознайомтеся зі способами перевірки запчастин. Справність запчастини перевіряється виключно навісним монтажем, що дозволяє не порушувати умов гарантії збереження транспортувальної плівки, пломб, печаток постачальників тощо).
1. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви маєте право повернути товар або обміняти товар протягом 14 днів з моменту відправлення (вартість послуг перевізника не компенсується).
2. Доставку повернень оплачує покупець.
3. Гарантія означає, що:
- відсутні фізичні пошкодження
- запчастина не встановлювалася і не паялась
- шлейфи не мають надломів, розрізів і розривів
- збереження комплектації і оригінальної упаковки
- транспортувальні плівки не знімалися і не переклеивались
Дякую за розуміння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prestigio |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для планшета |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 164 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від виробника |
| Наявність | в наявності |
| Сумісність | з іншим брендом |
| Технічний стан | справне |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Дозвіл екрану | 1024х600 |
| Товщина | 3 мм |
| Тип | Дисплей |